Led Tabela
Led Tabela özel olarak üretilmiştir. Elektronik sistemler yazılım kullanılarak üretilir. Led ışıklarının birleştirilmesiyle oluşan led tabelaları düşük elektrik kullanımı nedeniyle çok tercih edilmektedir. Milyonlarca farklı renk elde edilebildiğinden, ışıklı tabelalar arasında tercih edilen tabela türüdür. Bunlar gün geçtikçe daha yaygın hale geliyor ve kullanımları artıyor.

Neden Led Tabela Kullanmalıdır?
  • Standart tabelalardan daha etkilidir.
  • Led tabelalar iş potansiyelini arttırıyor.
  • Standart, bir tabela sisteminden daha küçüktür.
  • Böylece, tabela vergi oranlarını daha da azaltır.
  • Led tabela, ürünlerinizi müşterilerinize daha hızlı anlata bilmenizi sağlar.
  • Led tabela sisteminde birçok yazı tipi ve renk efekti vardır.
  • Led tabela sistemini elektrik tüketimi daha düşüktür.

Led Tabela Kullanım Alanları

RGB (Kırmızı Yeşil Mavi) aydınlatması ledlerde mavi ışık kullanılmasıyla mümkün olmuştur ve birçok sektörde uygulama bulmuştur. Özellikle aydınlatma da Led tabela fiyatları sinyalizasyon ve mimari aydınlatma alanlarında diğer ışık kaynaklarını hızla değiştirmeye başladılar. Düşük Led enerji tüketiminin en önemli nedeni düşük kaybıdır. Lavabo ve yemek odasının yerini belirtmek için birkaç işletme tarafından kullanılır. Bazı işletmeler pencerelerinde bilgilendirme amaçlı led tabelaları kullanır ve kampanyaları duyururlar.

Led Tabela Özellikleri
Her açıdan görülmek üzere tasarlanmıştır. Çok daha sıra dışı olabilirler çünkü üç boyutlu olarak yapıla bilirler. Bu tür tabelalarda kullanılan led ışıklar hem görsel olarak güzel görünür hem de enerji tasarrufu sağlar. Düşük enerji tüketimi gibi avantajlara sahiptirler. Kullanımların çoğu ticari şirketlerdir. Yol kenarındaki binaların üst katlarında bulunan ofislerin dikkatini çekmek için kullanılır.

Led Tabela Çeşitleri
Genel olarak, iş yerinde özellikleri de kullanılır. Çadır olarak da tasarlanabilir. Seçim çerçevesi sıklıkla bilgi ve mesaj sağlamak için kullanılır. Ek olarak, işletme adını söyleyen bir tabela da tasarlanabilir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.